1 September 2019

Hizmetler

2009’dan bu güne dek İstanbul ve Çevresinde profesyonel ekip ve geniş stok yelpazesi ile hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını 7/24 sürdürmekte, ev ve işyerlerine Esenyurt Çilingir hizmetler,elektrik arızası, bakımı, taahhüt proje işleri, uydu sistemleri, kamera & alarm sistemleri ve gerekli sarf malzeme tedariği gibi konularda faaliyet göstermekteyiz.

En Yakın Çilingir, Bahçeşehir Çilingir,Esenkent Çilingir,Ispartakule Çilingir,Akbatı Çilingir,Bahçekent Çilingir Hizmetler

Çilingir Hizmetle

Ct Elektrik Çilingir Servisi 7-24 Çilingir Hizmeti Vermektedir Kapıda mı Kaldınız Dert Etmeyin Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız Arayın Bizi 15-20 Dakika İçerinde Kapınıza Kadar Gelelim.

Çilingirler ve anahtarcılar odasına kaydı bulunmayan, kırtasiyecilik, ayakkabıcılık, terzilik, nalburluk gibi meslekleri icra edip çilingirliği boş kaldığı zamanlarda ek gelir kaynağı olarak gören kişilere itimat etmeyiniz çünkü çilingirlik profesyonel bir meslektir. 


Kapı Açma


Kasa Açma


Oto Çilingir


Kapı Hidroliği

Kilit Değiştirme


Evrak Dolabı Açma


Topuzlu Kilit Montaj


Elektronik Kilit

Anahtar Kopyalama


Barel Tamir Montaj


Kilit Değiştirme


Göbek Değiştirme

Elektrikçi ,Esenyurt Elektrik Bahçeşehir Elektrik ,Boğazköy Elektrik,Avcılar Elektrik, Beylikdüzü Elektrik Hizmetler

Elektrikçi Hizmetler

2009’dan bu güne dek İstanbul ve Çevresinde profesyonel ekip ve geniş stok yelpazesi ile hızlı, güvenilir ve kaliteli Esenyurt Çilingir hizmetler anlayışını 7/24 sürdürmekte, ev ve işyerlerine Çilingir ,elektrik arızası, bakımı, taahhüt proje işleri, uydu sistemleri, kamera & alarm sistemleri ve gerekli sarf malzeme tedariği gibi konularda faaliyet göstermekteyiz.

Ev veya işyerinizde oluşan elektrik arızalarının tespit edilip, gerekli bakım ve onarımlarının yapılması için bizimle 7/24 dilediğiniz an çekinmeden iletişim kurabilirsiniz. Esenyurt Çilingir Arızalı kablo, yanmış sigorta gibi ev veya işyerinizde oluşan tüm elektrik arızaları için onarım ya da parça değişimi de dahil olmak üzere montaj hizmetleri sunmaktayız. Alçak ve yüksek gerilim elektrik panolarının kurulumu, bina içi elektrik tesisatı, kablolama, iç ve dış mekan güvenlik sistemleri için montaj hizmetleri sunmaktayız.


Bina Elektrik Tesisatı


Diafon Sistemleri


Topraklama Tesisatı


TV & Uydu Tesisatı


Zayıf Akım Tesisatları


Elektrik Malzeme Satış & Montaj

Ofis Elektrik Tesisatı


Aydınlatma Sistemleri


Paratoner Tesisatı


Sensörlü Sistemler


Yangın İhbar Sistemler


Kamera Sistemleri

Elektrik Arıza Servisi


Zayıf Akım Tesisatları


Telefon Tesisatı


Elektrik Panoları


Kartlı Geçiş Sistemler


Güvenlik Sistemleri


Nöbetçi Servisler

Ceta Elektrik

Call Now ButtonHemen Ara