4 September 2019

Ümraniye Çilingir

Ümraniye Çilingir 0544 231 90 13

Ümraniye Çilingir Beylikdüzü çilingir Ct Çilingir Servisi 7-24 Çilingir Hizmeti Vermektedir! Kapıda mı Kaldınız Dert Etmeyin Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız , Arayın Bizi 15-20 Dakika İçerinde Kapınıza Kadar Gelelim .

Ümraniye Çilingir Hizmetlerimiz

    7-24 Çilingir Servis   Çelik Kapı Açma  Tahta Kapı Açma  Demir Kapı Açma  Oda Kapısı Açma  Oto Çilingir  Çelik Kasa Açma  Para Kasası Açma  Tuzaklı Kilit Satışı ve Montajı  Hırsızın Açamadığı Kilitlerin Satışı ve Montajı  Elektrikli Kilit Satışı ve Montajı  Engelset Satışı ve Montajı  Ev+Oto+Kasa Kilit Tamiri  Para Kasası Satışı ve Montajı   

Verdiğimiz Hizmetler

7 Gün 24 Saat Çilingir Hizmeti

En Yakın Çilingir Hizmeti

Kale Kilit Satışı ve Montajı

Alarmlı Kale Kilit Satışı ve Montajı

Nöbetçi Çilingir Hizmeti

Kepenk Kumandası Kopyalama Yedekleme

Oto Çilingir Servisi Oto Kapısı Açma

Çelik Kasa Açma Çilingiri

Hidrolik Satışı ve Montajı

Cam Kapı Ayarı ve Cam Kapı Kilit , Hidrolik Değiştirme

İmmobilizer Oto Anahtar Çoğaltma Yedekleme

Tuzaklı Kilit Satışı ve Montajı

Çilingir Ne iş Yapar

Anahtarcı : Anahtar yapan, satan veya onaran kimse, açkıcı. Kapı, kasa vb. yerlere anahtar uydurarak hırsızlık yapan kimse. Kilitli kapıları açan Kapılardaki Ağrızaları Gideren kimse, çilingir.

Çilingirlik : Çilingirin yaptığı iş.

Kilit : Anahtar, düğme gibi takılıp çıkarılabilen bir parça yardımıyla çalışan kapatma aleti. Atların alnından alt çenesine uzanan beyazlık. Bir yanı değirmi, öbür yanına demir çubuk geçirilmiş olan yarım halka.

Anahtar : Notaların müzik merdivenindeki yükseklik derecelerini göstermek ve buna göre okunmasını sağlamak için portenin başına konulan işaret. Kilidi açıp kapamak için kullanılan araç, açar, açkı, miftah, dil. Şifre yazmak ve çözmek için kararlaştırılmış olan yol. Vesile, araç, vasıta. İstenilen yere veya aygıta, isteğe göre elektrik akımının geçmesini sağlamak için kullanılan düzen, çevirici, çevirgeç, şalter, komütatör. Konserve kutularının kapağını keserek açmaya yarayan alet, açacak. Somunları veya vidaları çevirerek sıkıştırıp gevşetmek için kullanılan çelik saplı araç. Kurgu. Herhangi bir olayda belirleyici olan.

Kaynak: https://nedir.ileilgili.org/%C3%A7ilingir

İLETİŞİM: 0544 231 90 13

Ümraniye Çilingir

www.cetaelektrik.com

www.ctelektrikcilingir.com

Call Now ButtonHemen Ara